Az újévi futsal foci-bajnokság menetrendje 2019. január 8-án ( negyeddöntő )

16:00 – 16:40 One Team – FK Srbobran

16:40 – 17:20 Sutjeska 2 – One Team 2

17:20 – 18:00 Ljuba Plus – Čari Caffe

18:00 – 18:40 S-Print – Kraljevina Srbija V.V. Vlahović ISV

18:40 – 19:20 Žuta Podmornica – Komšije Vrbas

19:20 – 20:00 Gradina Sistem Temerin – Bormax

20:00 – 20:40 Pekara Kondić – Mladost Max Bet

20:40 – 21:00 Demax – Đoletovi Drugovi

A bajnokság a verseny mellett humanitárius jelleggel is rendelkezik, amit a szenttamási önkormányzat a helyi Sport- és Turisztikai Központtal együtt kezdeményezett. A sportcsarnok előcsarnokában még vásárolhatók tombolajegyek, 100 dináros áron. A sorsolás megejtésére a bajnokság végén kerül sor. Szerencsés 5 személy, kísérő személlyel együtt, Sutomoren nyaralhat. Az összegyűlt pénzösszeget Szenttamás község területén, a hátrányos körülmények között élő családok megsegítésére fordítják.

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ