Az újévi futsal foci-bajnokság menetrendje 2019. január 5-én (negyeddöntő)

13:00 – 13:40 Front Lajners – Udruženje Crnogoraca

13:40 – 14:20 Acova Banda – Naša Kafanica

14:20 – 15:00 Beograd 03 – FK Napredak Nadalj

15:40 – 16:20 DA-MI-JO Trending – Tehnički Pregled Mrđa

16:20 – 17:00 Napredak – Konama

17:00 – 17:40 szünet

17:40 – 18:20 Max Bet Rumenka – Leteći Holanđanin

18:20 – 19:00 Medison Siniša Gavrilov – Baki Dom Plus

19:00 – 19:40 VMR Alatnica – JKP Novosadska Toplana

19:40 – 20:20 Max Bet SNN – Aca Keš

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ