Az újévi futsal foci-bajnokság menetrendje 2019. január 3-án

Ifjúsági csapat:

13:00 – 13:40 DA-MI-JO Trending – Jang Boys

13:40 – 14:20 Tehnički Pregled Mrđa – Street United

14:20 – 15:00 Žuta Podmornica – FK Srbobran

15:10 – 15:50 Akva Viva Vrbas – Komšije Vrbas

Szenior és veterán csapat:

15:50 – 16:30 str Leonida – Max Bet Rumenka

16:30 – 17:10 VMR Alatnica – Max Bet Rumenka

17:10 – 17:50 Gradina Sistem Temerin – Demax Balkan

18:00 – 18:40 Agromaus – Aca Keš

18:50 – 19:30 Đoletovi Drugari – Mladost Max Bet

19:30 – 20:20 DK Photo Reklam Dizajn

20:20 – 21:00 Pavlis Peperoni Duo – Sport Star

21:00 – 21:40 Pavlis Peperoni Duo – Pekara Kondić

21:40 – 22:20 Gradina Sistem Temerin – Fortuna Bečej

22:20 – 23:00 Baki Dom Plus – Elih Purucki

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ