Az újévi futsal foci-bajnokság menetrendje 2019. január 2-án

Ifjúsági csapat:

10:00 – 10:40 Nova Pazova – Komšije Vrbas

10:40 – 11:20 Vinogradi _ FK Napredak

11:20 -12:20 Nova Pazova – FK Jedinstvo

12:20 – 13:00 Tatini Sinovi – Srbobranski Bećari

13:00 – 13:40 Hot Boys – Street United

14:20 – 15:00 Nova Pazova – Seoski Talen

Szenior és veterán csapat:

15:00 – 15:40 Balkan Boys – La Masija

15:40 – 16:20 Sport Sars – Max Bet Rumenka

16:20 – 17:00 Pekara Kondić – Demax Balkan

17:00 – 17:40 Bečej – JKP Novosadska Toplana

17:40 – 18:20 Cold Storage – Cabbage Pub

18:20 – 19:00 FC Lestrer – Baki Dom Plus

19:00 – 19:40 Mladost Max Bet – JKP Novosadska Toplana

19:40 – 20:20 Stil Security – Sivac Max Bet

20:20 – 21:00 Still Security – Leteći Holanđanin

21:00 – 21:40 Libero Gradište – River Juniors

21:40 – 22:20 Medison Siniša Gavrilov – DM Caffe B.D.Polje

22:20 – 23:00 Libero Gradište – Pekara Kondić

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ